Lot og partier
Viser 1–12 af 60 resultater
DK + Grønland helark stort parti. Ca. 100-200 helark flere ens. Meget billigt – se fotoudsnit
kr. 950,00 Tilføj til kurv -
DK samling Julemærker 1904-1951 komplet postfrisk (2 ubrugte imellem)
kr. 550,00 Tilføj til kurv -
Flot Leuchtturm album (som nyt) med frimærker på postkort + lidt andet. Ca. 45 kort – se fotoudsnit
kr. 200,00 Tilføj til kurv -
DK samling i tyk indstiksbog op til 2002. Mest stemplet, en del bedre mærker – se fotoudsnit
kr. 750,00 Tilføj til kurv -
Grønland, Julemærke-Helark 1974 – 2017 stor samling, flere af hver årgang. bla. 2 x 1974 2 x1976 3 x 2016 og 2017. 11 mangler af de nye, ca. 125 helark ialt. fra dødsbo, meget billigt – se fotoudsnit
kr. 1.750,00 Tilføj til kurv -
DK-GRØN-FÆRØ. FDC breve i flot album med beskrivelser. Flot varer og spændende læsning – ca. 40 stk. se fotoudsnit
kr. 300,00 Tilføj til kurv -
DK – blandet parti på løse sider, flotte stempler og lidt postfrisk/ubrugt. fra dødsbo – se foto udsnit
kr. 350,00 Tilføj til kurv -
DK samling i stenderalbum op til 1994 stemplet, en del hæfter set. (fra dødsbo) Se fotoudsnit
kr. 475,00 Tilføj til kurv -
DK samling i SAFE album 1961-1985 mest postfrisk – se fotoudsnit
kr. 250,00 Tilføj til kurv -
Danmark bag i bogen + reklamemærker + firblokke, soændende bog fra dødsbo – se fotoudsnit
kr. 475,00 Tilføj til kurv -
DK-Superb samling i pænt album 1851-1983 postfrisk/ubrugt (fra dødsbo) meget billigt – se fotoudsnit
kr. 850,00 Tilføj til kurv - Tilbud
Frimærker, dokumenter – Danmark stempelmærker og lidt udland – se foto udsnit
Original price was: kr. 600,00.kr. 475,00Current price is: kr. 475,00. Tilføj til kurv